Saç Ekimi Fiyatları 2018

Yaz mevsimine yaklaştıkça saç ekimi talebi de artmaktadır. Sezonun yaklaşması sebebiyle 2018 saç ekim fiyatları hakkında bir derleme yapalım dedik. Saç ekim fiyatları kelimeleri çok kullanılsa da doğru Türkçe saç ekimi ücretleri olmalıdır. Araştırmanıza yardımcı olacak bu sayfayı İnternet ortamında öne çıkan sitelerden derledik.

Saç Ektirecekler için ücret bilgisi

Fiyat bilgilerine geçmeden önce şunları bilmekte yarar var; özünde ciddi girişimsel bir işlem olduğu için fiyat en son araştırılacak konu olmalıdır. Öncelikle elde edeceğiniz kaliteyi ve işlemin ne kadar başarılı olacağını ve bunun ayrıntılarını araştırmalısınız.

Tanıtım sayfasında bile “saç ekim uzmanı” veya “koodinatörü” gibi ne anlama geldiği belli olmayan kelimelerle öne çıkardığı yardımcı personellerin fotoğrafını koyan klinikler dahi olduğunu bilmeli ve buna göre hizmet verecek kişinin eğitim düzeyini sorgulamalısınız. Böyle bir sorgulamanın size ödemeniz konusunda ciddi yararı olabilir tıp fakültesinin kapısından dahi girmemiş yardımcı elemanlara ekim yaptıracağınız yer pazarlığa açık olmak durumundadır, bu sebeple fiyatları da buna göre indirtmelisiniz.

2018 Yılında Uygulanacak Saç Ekimi Fiyatları

Kliniklerin paylaştığı rakamlar;

– Boğaziçi; 8000 köke kadar 2500 TL
– Civaş klinik; 2500 greft 3500 TL
– Armamed 3000 greft 6000 TL
– Apex 2500 greft 3000 TL
– Esteword 4500-5000 TL greft sayısı önemsenmemiş
– Çevre Hastanesi 3000 greft 4000 TL
– Magic 3000 greft 4000 TL
– Kent 2000 greft 3000 TL

Ücret belirtmeyip fotoğraf gönderin fiyat öğrenin, telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım yada ilgili sayfada fiyatlandırmayla hiç ilişkisi olmayan bilgiler içeren ama bir türlü rakam kullanmayan siteler daha yoğunlukta.

Ücret Bilgisini Paylaşmayanlar
– Konhair
– Megahairtrans
– Dorahospital
– Meltemhastanesi
– İstanbulhaircenter
– Estehair
– Estedesign
– Maralhairklinik
– Estetikinternational
– Estehair
– Fixhairclinic

Kaş Ekimi Yaptırmayı Düşünenleri de Bilgilendirelim
Bu konuda hizmet verenlerin sayısı az olduğundan olsa gerek yaygın bir şekilde ücret belirtilmemiş. İnternette bulunabilen tek yer Idea Klinik olup 1 greft 6 TL olarak belirtilmiştir.

Sakal Problemimi Yaşıyorsunuz? 
Kaş ile aynı gibi görünmektedir, yaygın uygulaması olmadığı için yine ücret paylaşımının bir tek Idea Klinik olduğu görülüyor 1 greft 4 TL olarak bildirilmiş.

12 comments

 1. Ben saç ektir cem

 2. ben de askere gidecem

 3. bende gelecem ::::D:

  ahhahah ulan koptum ya

 4. Bende evlencem 😀

 5. Merhaba
  Dr. Can Isler 3000 TL ye muayene mi ediyor sadece yoksa tedavi de buna dahil mi?
  Ben sitesine baktim. Örnegin benim durumum icin 4000 greft gerekiyor gibi. Greft fiyatini biliyor musunuz? Sonucta o fiyati 4000 ile carpmam gerekiyor nihai fiyati bulmam icin.

  Tesekkürler

 6. Bende sabah ise gidecem ?????

 7. Kim geliyo

 8. Cumaya Gittim dönücemmmmm:)))

 9. vilademir Putinn

  Ya ben ne boh yiyecem!!!! 🙂

 10. Saç ektircem nasıl ulaşırım size??

  • saç ekimi yapmıyoruz, burası haber sitesi, saçınızı ektirin haber niteliğinde bir gelişme olursa o zaman haber olarak ekleyelim. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.