Penis Büyütmek Mümkün mü ?

penis-buyutmek-mumkun-mu

Erkekler abartılı kaslı body yapmış kişilerin kaslarını pek önemsemezler ama izledikleri filmlerdeki büyük penisli erkekleri gördükçe komplekse kapılabilirler. Tabiî ki herkesin boyu veya kulak büyüklüğü çok değişken olabildiği gibi penis boyu da farklıdır.

Penisi Boyutunu Büyütmek Mümkün mü?

Bu sorunun cevabı hem evet hem de hayır.

Evet denilebilir çünkü küçük bir ameliyatla penis uzunluğu artırılabilir veya göbek gibi yağlı bölgelerden yağ alıp enjekte edilerek daha kalın hale getirilebilir. Ameliyat bölgesel uyuşturmayla yapılabilir ancak hastanın utanması durumunda genel anestezi ile yapılır. Benzer şekilde yağ enjeksiyonu da bölgesel uyuşturmayla yapılabileceği gibi hastanın isteği doğrultusunda narkoz ile yapılabilir. Bunun dışında yapılacakların hiçbir etkisi olmaz.

Aslında ameliyat yöntemleri dışında ilaç, emici pompa, çeşitli egzersizler ve kremlerle penisi büyütmek elinizin herhangi bir parmağının büyüklüğünü değiştirmekten farksızdır yani parmağınızı büyütmenin imkansız olduğu gibi cinsel organınızın boyutlarını değiştirmeniz de imkansızdır.

Cinsel organın ölçüleri kişinin genetik kodlarında belirlenmiştir, hormonların kanda yükselmeye başladığı ergenliğin başlangıç yaşlarında değişmeye başlar ve birkaç yılda son halini alır. Dışarıda yapılacak uygulamalarla değiştirilmesi mümkün değildir.

Peki bu 2 haftada 3 santim uzatır, 1 ayda daha büyük penise sahip olabilirsiniz gibi iddialarla piyasaya verilmiş ilaç, bitkisel ilaç ve aletlerin bu iddiaları nasıl izah edilebilir. Çok basit para kazanmak için her şeyi yapmayı göze almış insanların akıl almaz iddialarıdır ve kesinlikle inanılmamalıdır. Satıcılar şunu iyi bilir; Siz önerilen süre ve şekilde kullanmanıza rağmen herhangi bir değişim olmadığında böyle utanılacak bir durum için mahkemeye gitmeyeceksiniz ve paralar ceplerinde kalacak.

Penis Boyu Cinsel İlişkide Önemli mi ?
Aslında erkeklerin sandığı kadar önemli bir faktör değildir, önemli olan cinsel ilişkinin gerektirdiği havanın verilebilmesi diğer bir deyimle cinsel partnerin ilişkiden beklentisinin karşılanmasıdır. Yani önemli olan boyut değil kişinin yaklaşımı ve organın fonksiyonelliğidir.

Penis Nasıl Büytülür

Yukarıda bahsedildiği gibi öyle ilaçla, bitkisel ilaçlarla, emici pompalarla en küçük bir değişiklik elde etmek bile mümkün değildir. Bu uygulamalarla sadece üretici ve satıcının banka hesabındaki sayılar büyür. Peki bu sorun nasıl düzeltilir. tabiki yine bilimin ve bilimselliğin yardımı alınmalıdır. Bu konuyla ürologlar kısmen ilgilense de daha çok plastik, estetik ve rekonstriktif cerrahi uzmanları yetkindir. İki türlü yaklaşım vardır.

Penis Uzatma Ameliyatı

Uzatmada penisin köküne yapılan küçük bir deri kesisiyle işlem yapılır. Bölgesel uyuşturmayla kolaylıkla yapılabilen bir ameliyattır. Dakikalar içinde bitirilir. İşlem bittiği anda 2-3 cm uzamış olur. Tabiki bu uzunluk farkı daha çok ereksiyon durumunda iken fark edilir.

PenisNasıl Kalın Olur

Kalınlaştırma ameliyatı yapılır. Bu işlem ameliyat sayılmayacak bir işlemdir. hastanın göbek gibi yağ olan bölgesinden yağ enjektör benzeri alet yardımıyla alınır ve benise çepeçevre enjekte edilir. Yini işlem bittiği anca kalınlaşma olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.