Kozmetoloji Fuarı Açıldı

Türkiye’nin en fazla ziyaretçi alan kozmetoloji fuarı açıldı. Güzellik & Bakım Fuarı 10-13 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Rumeli Exibition Center’da güzellik ve bakım sektörünün profesyonellerini bir araya getirmek üzere açıldı. Online davetiye de alınabilmesi ziyaretçi sayısının geçen yıllara kıyasla daha yüksek olması bekleniyor.

kozmetoloji-fuari-acildi

Türkiye’nin sektöründe en büyük ve en önemli fuarı olan Güzellik & Bakım Fuarı, kapılarını 25. defa açtı. Sektörün en önemli oyuncuları ile en yeni teknoloji ve ürünlerini ziyaretçileri ile buluşacağı 10-13 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Rumeli Exibition Center’da.

Güzellik & Bakım Fuarı; doktorlar, estetisyenler, güzellik uzmanları, Hastane satın alma sorumluları, güzellik merkezi sahipleri ve kuaförler gibi sektörün önde gelen figürlerini bir araya getirirken yarışma, workshop, çeşitli pratik uygulamalar ve söyleşilerle de sürecek. İstanbul’un en merkezi noktasında hayata geçirilen fuara, yirmi farklı şehirden ulaşım ve lojistik sağlanarak sektörün daha da genişlemesine olanak sağlanacak. Çeyrek yüzyıldır olduğu gibi bu sene de büyük ilgi çekmesi beklenen organizasyon yeni ve potansiyel müşteriler ile görüşmek, ulusal ve uluslararası tedarikçiler ve dağıtıcılarla ortaklık oluşturmak için önemli bir potansiyel sağlayacak.

Katılımın 2015’te 19 bini civarıyken bu yıl beklenen kişi sayısının 40 bini geçmesi bekleniyor. Sektörün trendlerini gözler önüne seren fuar, 2015 yılında da önemli bir ziyaretçi kitlesiyle buluşmuştu. On dönüme yakın alanda 518 markanın binlerce ürün ve cihazla sürecek olan fuara yertiçi ve yurtdışından firmalar ve ziyaretçilerin katılması bekleniyor.

Online davetiye forumunu şu linkten temin edebilirsiniz : http://www.guzellikvebakim.com/tr/online-davetiye.aspx

kozmetoloji-furasi-tedavi-haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.