Kaş Ekimi Görselleri

Kaş ekimi hayati önemi olmayan ama yüzde önemli bir aksesuar olduğu için eksikliğinde ciddi görsel sıkıntı olan durumlar için geliştirilmiş cerrahi bir uygulamadır. Tamamen estetikle ilgili bir uygulama olduğu için ekim yaptıracak kişiler haklı olarak nasıl görüneceğini merak edip yapılmış ekimlerin görsellerini görmek isterler.

kas-ekimi-gorselleri

Bu beklenti son derece mantıklıdır çünkü kişi sonuçta nasıl bir şey elde edeceğini bilmek ister.

Kaş Ekimi Resimleri

Yukarıdaki beklentiyle resimlere bakarken ayrıntıya da dikkat etmelisiniz çünkü ne yazık ki piyasa fotomontaj yapılmış fotoğraflarla dolu. Ekli resim ise tamamen anlaşılmaz bir şey. Sanki kaş ekmiş gibi klinik sitesine eklenmiş bir görüntü. Hani dikkat etmelisiniz dedik ya aslında buna dikkat etmenize bile gerek yok. Tüketiciyi aptal yerine koyan bu görüntü öncesi sonrası diye ekledikleri bu resimlerin ikincisi yani sözüm ona sonrası kalemle çizerek elde edilmiş. Gerçekten insanların bunu anlayamayacak kadar saf olduğunu düşünmeleri izah edilebilir bir durum değil.

Kaş ekimi Görüntüleri
Peki iyi de bir materyalin fotomontaj mı yoksa kalemle çizilmiş mi yoksa gerçek görüntü mü bunu nasıl anlayacaksınız. Aslında biraz dikkatli bakmak yeterli olur ancak eklenen görsel materyal büyümüyor ise yayınlayan bir ayıbını saklıyor anlamına gelir buna dikkat edilebilir. Diğer taraftan kesin ne olduğunu anlamak için fotoğrafın orijinali istenebilir, orijinalini getiremiyorlarsa sahte demektir. Yaptıracağınız ekim işleminin aklınıza yatıp yatmayacağına karar vermenin en mantıklı yolu ise işlem yapılmış kişiyi canlı görmek hatta ona memnun olup olmadığını sormaktır.

Tabi bu soru sanal ortamda yani forum sitelerinde de sorulabilir. Memnun değilse zaten canlı görmeye bile gerek yok o kişinin ekim yaptırdığı yerden uzak durmak gerekir.

Kaş ekimi yazılıp google görsellerden arandığında çıkan fotoğrafların önemli bir kısmı yurtdışı sitelerden çalıntı, bir kısmı yurt içi sitelerden alıntı ve ne yazık ki bir kısmı montaj ve bir kısmı da aşağıdakiler gibi kalemle şekillendirilmiş ekimler.

Kaş kalemiyle çizilmiş kaş ekimi denilen fotoğraf
kas-ekimi-fotomontaj-resim

Resimlerin bulunduğu adres: santhair.com/i-kas-ekimi-7.html

Bir örnek te çalıntı resimlerden
Aşağıdaki görüntülere dikkat ederseniz ekimi yapan kişi resimlerin birer köşelerine kendi imzasını yani soyadını yazmış oysa bir alttaki resme baktığınızda resimlerdeki isimlerin olduğpu yerin kesilerek kendi sitelerine eklendiğini görüyorsunuz. Buna telif hakkı hırsızlığı demek yetmez aynı zamanda “biz ektik” imajı yaratarak tüketicisini de kandırmaya çalışmaktadır.

Kas-dokulmesi-olmus-bolge

kas-ekimi-sonra
Orijinal resim http://www.kasekimi.com/kas-ekimi-yakindan-gorunum

kas-ekimi-gorselleri
Çalıntı resim http://www.platinhairtransplant.com/index.php/tr/kas-ekimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.