IDEA Klinik Hizmetinizde

Idea İngilizcede fikir anlamına gelir ve daha çok yeni bir fikir geliştiğinde bunu ifade etmekte kullanılır. Idea Klinik’te sağlığınızla ilgili yeni fikirleri yani yenilikleri ifade etmektedir. Kendi branşının öne çıkmış doktorlarının makaleler yazdığı, hastalarının sorularını cevapladığı ve online görüşmeye açık uygulamaların olduğu bir site.

Kliniğin en büyük özelliği belirlenmiş hastalıkların tedavilerinde en yeni tedavi fikirlerinin sunuluyor olmasıdır.
www.ideaklinik.com da edinebileceğiniz bilgiler, hizmet alabileceğiniz hastalıklar ve bu hastalıklara yönelik uygulamalar şunlardır

Varis; kılcal damar çatlamaları ve parmaktan daha kalın varisler dahil tamamı ameliyatsız yöntemlerle tedavi edilebilmektedir. Radyo frekans, lazer, köpük ve mikro skleroterapi yöntemleri kullanılmaktadır. Bu yöntemler sayesinde hasta işine, sosyal yaşamına ara vermeden tüm varislerinden kalıcı olarak kurtulmaktadır.

Kıl dönmesi; Halihazırda Dünya’da yaygın uygulanan 14 farklı yöntemden “çağdaş kıl dönmesi ameliyatları” sınıfına giren mikro sinüsektomi, Bascom, Sinüsotomi ve pit picking gibi ağrısız, istirahat gerektirmeyen ve tekrar ihtimali çok düşük yöntemler uygulanmakta ve hastalar aynı gün sosyal yaşamına devam etmektedir.

Hemoroid (basur); Toplumda yaygın kanı hemoroid ameliyatlarının çok ağrılı olduğu yönündedir oysa ameliyatsız yöntemler ve ileri teknoloji ameliyatları sayesinde çok daha yüz güldürücü sonuçlar alınmaktadır.

Ben; Belki de en yaygın estetik kusurdur öyleki nerdeyse vücudunda ben olmayan kişiye rastlamak imkansızdır. Tüm bu beler ameliyatsız yöntemlerle 1-2 dakikada alınmaktadır. Uygulanan yöntemler sayesinde ya hiç iz kalmamakta ya da fark edilmez düzeyde hafif bir iz kalmaktadır. Yine toplumda yaygın olan yanılgı “bene dokunursanız kanserleşir” söyleminin aksine alınan benin kanserleşme riski de ortadan kaldırılmaktadır.

Hemanjiom; İdea Klinik doktorlarının tecrübe ve birikimleri sayesinde organ hemanjiomlerı dışındaki hemanjiomlar ameliyatsız yöntemlerle ayaktan yapılabilmektedir. Uygulanan bu yöntemler sayesinde dikkatli hastalar hemanjiom çok büyümeden müdahale ettirmekte ve kolaylıkla tedavisi yapılabilmektedir.

Nasır; Hastalara yürümeyi eziyet haline getiren basit bir hastlıktır ve tedavisi de dakikalar içerisinde yapılabilmektedir. Radyo frekansla nidus denilen nasırın kökü de alındığı için hastanın ayakkabı tarzını değiştirmesi halinde tekrar ihtimali çok düşüktür. Nasır tekrarı ciddi bir sorundur çünkü ameliyatla alınan nasırların önemli kısmı tekrar etmektedir.

Kafada yağ kisti; Yine idea kliniğin geliştirdiği fikirler sayesinde saçlar kesilmeden, pansuman gerekmeyecek şekilde olabilecek en küçük kesikten çıkarılmakta ve kişi görüntüsünde hiçbir değişim olmadan işine, okuluna dönebilmektedir.

Kondilom; Tedavisinin meşakkatli olması sebebiyle uzun süre ve yakından takip gerektiren bir hastalıktır. “yaptım oldu” şeklinde yaklaşımın genellikle hüsranla sonuçlandığını bilen İdea Klinik tedavi takip için de fikirler geliştirmiştir. Hastanın sorunu bitene kadar 6 seans ücretsiz müdahale edilmektedir.

Siğil; Bulaşıcı olması sebebiyle el ve yüz bölgesinde en sık görülen viral hastalıktır, ben gibi radyo frekansla dakikalar içinde kalıcı olarak yok edilmektedir. Çok ileri olmayan vakalarda neredeyse hiç iz kalmamaktadır.

İstanbul’da Kadıköy, Şişli ve Bakırköy’de, Ankara, İzmir ve Bursa’da hizmet veren İdea Klinikte SGK lı hastalara hizmet verilmektedir.

https://www.ideaklinik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.