Idea Klinik Bursa Açılıyor

Türkiye’nin ilk varis ve hemoroid tedavisine özel klinik olarak ruhsat alan Idea Klinik Bursa şubesi yakında Bursa’lıların hizmetine giriyor. Türkiye’nin köklü sağlık kuruluşlarından Idea İstanbul’da Kadıköy, Bakırköy, Nişantaşı diğer büyük şehirlerden Ankara ve İzmir’den sonra Türkiye’nin 4. büyük şehri Bursa şubesini açıyor. Şehrin en güzide yerlerinden Fatih Sultan Mehmet Caddesinde haziran ayında hizmete girecek olan klinikte diğer şubelerinde olduğu gibi tamamı çağdaş yöntem ve teknolojilerle olmak üzere şu hastalıkların tedavisi yapılması planlanmakta ve teknolojik birikim buna göre oluşturulmaktadır.

medical-art-bursa

– Varis (1 mm den 30 mm kalınlığa kadar olan varislerin tamamı ameliyatsız yapılmaktadır)
– Hemoroid (basur)
– Kıl dönmesi (pilonidal sinüs)
– Ben tedavisi
– Makat çatlağı (anal fissür)

Toplumda daha az görülen

-Siğil (kondilom, anal kondilom, genital kondilom)
– Nasır
– Tırnak batması
– Hemanjiom (damar beni)

Merkez özlediğiniz muayenehane ortamı ve samimiyetiyle hizmet verecek olup, hastane ortamının karmaşasını yaşamadan randevu saatinizde muayeneye alınır ve eğer isterseniz aynı anda tedavinizi olabilirsiniz.

Bursa varis tedavisi konusunda teknoloji ve ameliyatsız yöntemler açısından şanssız bir şehirdi artık bu şanssızlığı sona eriyor. Benzer şekilde Bursa hemoroid konusunda da proctoloji uzmanı açısından şanssızdı artık bir proctoloji uzmanı hizmet verecek.

Haziran ayı başında hizmete girmesi beklenen Idea Klinikte lazer, radyo frekans gibi teknolojiler yanı sıra tüm ameliyatsız basur, varis, ben tedavileri de yapılacaktır.

Tedavi Haberleri olarak Türkiye’nin en yaygın sağlık kuruluşlarından Idea Kliniğin Bursa’ya hayırlı olmasını diliyoruz. http://www.ideaklinikbursa.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.