Erkeklerin Yatakta Yaptığı Hatalar

Hatayı herkes yapabilir önemli olan hatayı fark edip bundan dönebilmek veya tekrarını engellemektir. Aşağıda yazan maddeler erkekleri yakından kadınları ondan biraz uzaktan ilgilendiriyor yani her erişkini ilgilendiriyor.

erkeklerin-yatakta-yaptigi-hatalar

Erkeğin Yatakta Yaptığı Hatalar

– Partnerin taklidini anlayamamak. Partnerinin birden fazla orgazm yaşadığını veya tek bir tane orgazm yaşadığını düşünebilirsin. Sana geldiğini söyleyebilir ve orgazm oluyor gibi sesler çıkarabilir. Ama gerçekten orgazm oluyor mu? Dergilerde okuduğumuzda içinde orgazm taklidi hakkında ne kadar makale olduğunu görürsünüz.
– Fantezilere yer vermemek ; İlişkiyi “vazife gibi” görüp her gün aynı şeyleri yapmak zamanla işi zevksiz hale getirecektir. Bunu önlemek için abartıya kaçmadan renk katılmalıdır. Bu renk pozisyon olabileceği gibi konuşma, değişik şekillerde hitap etme gibi fanteziler olabilir illa kamçı olması gerekmez.
– Erkek olduğunuz unutulmamalı; Kontrolü karşıya yüklemek tabiî ki kolaydır hiç yorucu olmaz ama unutmayın erkeğe “kontrolü elde tutmak yakışır”.
– Partnerinize yaptığı işin ne kadar önemli olduğunu hissettirin, ne kadar zevk aldığınızı gösterin.
– Bolca konuşun ; Tabiî ki siyasi içerikli konuşma olmamalı, onu sevdiğinizi, vücudunun güzel olduğu, etkileyici olduğu gibi şeyler söyleyin.
– Yaptığı işin karşılığını o anda aldığını hissettirin, ayrıca güzel bir gece için hediye almayın, bu bir ticaret değil.
– Öncesi hazırlığa zaman ayırın ; Havuza atlar gibi balıklama atlamak işin büyüsünü bozar.
– Acele etmeyin ; Yeterince süre geçmediyse pozisyon değiştirme bahanesiyle orgazmı erteleyin, zaman kazanın.
– Gelebilecek fantezi tekliflerine sıcak bakın; Elinizin tersiyle itip partnerinizi üzmeyin, bilgeye ulaşmak artık çok basit bunlara o da rahat ulaşabilir unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.