Anuflex Hair Pharma Güvencesiyle Üretilmeye Başlandı

Hair Pharma olarak Pruzon Pomaddan aldığımız olumlu geri dönüş ve proktoloji uzmanlarının vazgeçilmezi olması bizi cesaretlendirdi ve Pruzon Pomad reçete eden ve öneren doktorların önerileri doğrultusunda Anuflex Pomadı üretmeye karar verdik.
1 yılı geçkin süre proktoloji uzmanlarının önerileri doğrultusunda içerik oluşturuldu ve yine bu proktologların deneme amaçlı hastalarında kullanımlarına sunuldu. Aldıkları olumlu sonuçlar üzerine seri üretime geçildi ve Temmuz 2018 de piyasaya verildi ve resmi internet sitesinden ve eczanelerden satışı başladı. Kısa sürede Türkiye ulusal ecza depolarının hepsinin ve de tüm eczanelerin raflarında yerini almıştır.

 

Anuflex Ne İşe Yarar

Asıl kullanım yeri makat çatlağı yani anal fissür tedavisidir. Anal fissür yanı sıra yoğun bölgesel uyuşturma etkisi sayesinde diğer ağrılı makat hastalıklarının tedavisinde de kullanılır.
Kullanıldığı hastalıklar şöyle sıralanabilir
Tromboze hemoroid (boğulmuş basur, basur şişmesi)
Anal hematom (makatta pıhtı toplanması)
Ragad (anüste sıyrılma, erozyon)
İçindekiler

Aqua, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, ZincOxide, Aesculus Chinensis Extract, Calendula Officinalis Flower Oil, Ceteareth-12, Hypericum Perforatum Oil, Lanolin, Panthenol, Paraffinum Liquidum, Matricaria Recutita Flower Oil, Boric Acid, Phenoxy ethanol, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Glycyrrhiza Glabra RootExtract, Ethylhexyl glycerin, Allantoin, Menthol

Kullanım Şekli ve Dozu
Her dışkılamadan bir kaç dakika önce ve dışkılamadan hemen sonra kullanılmalıdır.
1-2 Nohut kadar merhem anüsün içine sürülmelidir.

Takdim Şekli
30 gram tüp

Uyarılar
3 yaş altı çocuklar için kullanılmamalıdır.
Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
Haricen Kullanılır.

Anuflex İçeriğindeki Bitkisel Aktiflerin Etkileri
Karanfil Yağı; İçeriğindeki euginol adlı madde bölgesel uyuşturucu etkiye sahiptir. Sürüldüğü alanda acı hissini azaltır. Yara iyileşmesine olumlu katkı sağlar.
Meyan Kökü Extraktı; İçeriğindeki bitkisel kortizon uygulandığı alanda ödemi azaltır ve tabiatla arasında bariyer etkisi yapar.
At kestanesi Extraktı; Toplar damar daraltıcı özelliği vardır, bu etkisi sebebiyle varis için üretilen ilaçlarda da yaygın şekilde kullanılmaktadur.
Aynı Safa Özü; Kas gevşetici etkisi vardır. Makat bölgesine sürüldüğünde kasılan makat kaslarında rahatlama olur.
Sarı Kantaron Yağı; Yara iyileşmesini hızlandırır.

Anuflex Yan Etkileri

Belirlenmiş yan etkisi yoktur, diğer makat çatlağı ilaçlarında görülen baş ağrısı yan etkisi yoktur.Seyrek alerji görülebilir.

Anuflex Merham Satış
Resmi satış sitemizden ve tüm eczanelerden güvenle alınabilir.
Anuflex Pomad Fiyatı
Türkiye’de satış fiyatı KDV dahil 49 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.